SEO

Uuring näitab, et 75% kasutajatest ei keri kunagi Google'i otsingus esimesest lehest edasi. Veebilehe optimeerimine otsingumootoritele ja tõhusa SEO strateegia rakendamine tagab Google's esimesel lehel väljatulemise.

Tehniline SEO

Tehniline SEO käsitleb veebilehe töökorra, loetavuse ja kättesaadavuse hindamist läbi tehniliste faktorite. Google'i jaoks on SEO sõbralikud lehed, mille tehniline “tervis” on üle 90%. Veebilehe tehniline tervis on otsingumootoris väljatulemise eelduseks. Kas sinu veebileht on tehniliselt korras?

Actionbar vector union img

Mida sisaldab WebTailori tehniline SEO teenus?

SEO auditi koostamine
Sitemapi korrastamine
Lehe kiiruse parandamine
Metaandmete korrastamine
Alt pildikirjelduste lisamine
Backlinkide audit

Koostöö Peetri Taluga

Helen Pohl

Külalistemaja asutaja ja peakokk

"WebTailor pakkus taskukohast teenust veebilehe tehnilise kvaliteedi parandamisel. Lisaks meeldis WebTailori loovuslik ja tööstusele relavantne lähenemine sisustrateegia koostamisel.”

Tegime Peetri Talu veebilehel kokku üle 243 muudatuse. Selle tulemusena tõusis veebilehe tervis 92%-ni. Peale paari nädalat oli otsingumootorites näha korrektseid metakirjeldusi ning veebileht hakkas kindlate märksõnade otsimisel esile tõusma, sh. märksõnaga “Õhtusöök paaridele” top 1 positsioon – ja seda uut sisu loomata!

Lehe tehniline optimeerimine WordPressi näitel

Kuigi töötame kõikide sisuhaldussüsteemidega, suudame eriti kiiret ja tõhusat tehnilist SEO teenust pakkuda WordPressi lehtedele. Loe blogipostitusest kõiki optimeerimise samme, mida WordPressi lehel ette võtame.

Sisuline SEO

Sisuline SEO tegeleb SEO sisustrateegia seadmise ja elluviimisega, mille põhieesmärk on ettevõtte jaoks äripotentsiaali pakkuvate märksõnadega otsingutulemustes esile tulla ehk rank’ida. Parem nähtavus otsingumootorites suurendab kodulehe külastatavust ja seeläbi müüki.

Actionbar vector union img

Mida sisaldab WebTailori sisuline SEO teenus?

Konkurentide analüüs
Märksõnade analüüs
Sisustrateegia
Veebitekstide optimeerimine
Blogipostituste kirjutamine
Blogipostituste optimeerimine

Koostöö TP Kinnisvarahooldusega

Aivi Koppa

CEO – TP Kinnisvarahooldus

"Juba esimese paari kuuga on tulemused muljetavaldavad – oleme suurendanud oma orgaanilist liiklust üle 120%”

Lisaks tehnilistele SEO parandustele koostasime TP Kinnisvarahooldusele ka 6-kuu sisustrateegia. Kirjutasime igakuiselt kolm 1000-sõnalist märksõnadega rikastatud blogipostitust. Tänu sellele on TP Kinnisvarahoolduse nähtavus tõusnud Google'is ühe protsendi pealt kaheksa protsendi peale.

Soovid tutvuda lähemalt SEO ja orgaanilise turundusega?

Loe meie SEO-d tutvustavat blogipostitust, mis räägib lehesisesest ja lehevälisest SEO-st, SEO tehnilistest näitajatest ja orgaanilise liikluse tähtsusest. Lisaks toob blogipostitus esile tööstused, millel on eriti palju kasu tugevast SEO-st. Samuti räägime põhjalikult SEO artiklite kirjutamisest ja kuidas saab linkide kasutamisega enda sisulist SEO-d paremaks muuta.

Contact hero vector union img

Kontakt

Loome kvaliteetseid veebilehti ning pakume digturunduse täislahendust keskendudes SEO, tasulise reklaami ja e-maili turundusele. Võta meiega ühendust meili teel või

broneeri tasuta 30-minutiline kõne
Grupp

WebTailor on osa DevTailor Groupist, mis arendab mobiilirakendusi, veebirakendusi ja riistvaraprojekte.

Kontakt

Turundus ja müük

ian@webtailor.ee

Make It Bit OÜ

Registrikood

16532093

KMKR nr

EE102519693

Aadress

Valukoja 8/2

Öpiku maja, D

11415 Tallinn

Estonia