Tasuline reklaam

Kuidas kavatseb teie ettevõte oma kaubamärki digiturunduses märgatavaks muuta? Tasuline reklaam ehk PPC on üks digiturunduse meetoditest müügi ja liikluse suurendamiseks.

Mida kujutab endast tasuline reklaam?

Tasuline reklaam on üks kiiremaid viise, kuidas oma toodet või teenust klientidele tutvustada. Reklaami eelisteks on sihtgruppide suurus, lai valik ning huvigruppide segmenteerimise võimalus ärile sobivate parameetrite järgi. Tasulise reklaamiga jõuad klientideni isegi siis, kui neil puudub sinu kohta teadmine.

Actionbar vector union img

Milliseid kanaleid kasutame?

Google otsingumootori reklaam

Tasuline otsing keskendub märksõnade sihtimisele ja tekstipõhiste reklaamide kasutamisele. Reklaamijad optimeerivad märksõnu, et kuvada veebikasutajatele lühikesi reklaame, teenusepakkumisi, tooteloendeid või videoid. Reklaame võib paigutada otsingumootoritesse (nt Google'i otsing) ja ka mobiilirakendustele ja videotele.

Meta reklaam ja Google Display

Visuaalne reklaam aitab kasutajatel leida ettevõtteid nende huvide ja käitumismustrite põhjal. Meta reklaamid ilmuvad ainult Meta reklaamiplatvormidel (Facebook, Messenger, Instagram). Google Display reklaamid ilmuvad Google'i platvormidel (YouTube, Google Finance, Gmail). Reklaame on erinevates vormingutes (pilt, video, kataloog) ning neid saab sihtida spetsiifilistele sihtrühmadele.

Muud kanalid (TikTok reklaam)

Soovi korral pakume ka muid võimalusi ja platvorme tasuliste reklaamide tegemiseks, olgu selleks kas Twitch, Reddit, Quora, TikTok või midagi uut. Reklaame paigutame ja disainime vastavalt ettevõtte eesmärkidele ja sihtrühmale. WebTailor on ametlik TikToki reklaamide partner, mis võimaldab teha reklaami välisturgudele.

Sotsiaalmeedia reklaamide täislahendus

Katheriin Liibert

Kaasasutaja ja turundusjuht – Muhoov

"WebTailori abiga saime Muhoovile uued professionaalsed pildid ja reklaamide teostuse. Pakutud teenuse tegi mugavaks WebTailori poolne modellide scoutimine ja müüginumbrite põhjal pildistamise asukohtade kaardistamine.”

WebTailor pakub enda klientidele sotsiaalmeedia reklaamide otsast lõpuni teostust. Täislahendus hõlmab fotomaterjali (lokatsioonides ja stuudios), tekstide kirjutamist (copywriting), reklaamide seadistust ja kampaania optimeerimist.

Otsingumootori reklaam vs visuaalne reklaam - kumb on sinu ettevõttele kasulikum?

Kirjutasime blogipostituse, kus lahkasime tasuliste reklaamide erinevusi. Nimelt käsitlesime otsingumootori ja visuaalse reklaamide olemust, nende plusse ja miinuseid ning hübriidlahenduse võimalust. Loe rohkem, et teada saada, milline variant on sinu äri jaoks parem.

Contact hero vector union img

Kontakt

Loome kvaliteetseid veebilehti ning pakume digturunduse täislahendust keskendudes SEO, tasulise reklaami ja e-maili turundusele. Võta meiega ühendust meili teel või

broneeri tasuta 30-minutiline kõne
Grupp

WebTailor on osa DevTailor Groupist, mis arendab mobiilirakendusi, veebirakendusi ja riistvaraprojekte.

Kontakt

Turundus ja müük

ian@webtailor.ee

Make It Bit OÜ

Registrikood

16532093

KMKR nr

EE102519693

Aadress

Valukoja 8/2

Öpiku maja, D

11415 Tallinn

Estonia